2023/2024 : „A sport éve” a Miskolci Egyetemen

2023. szeptember 28., 12:10
A Miskolci Egyetem szeptember 20-i Sportnapjának keretében a tanintézet 2023-2024-es tanévét a sport évének nyilvánították. Ennek kapcsán készítettek egy installációt is, melynek első betűjét Prof. Dr. Horváth Zita, a Miskolci Egyetem rektora ragasztotta fel a helyére.

A tanév végén, 2024-ben – Debrecennel közösen – rendezzük meg a Európai Egyetemi Játékokat (EUG), mely valamilyen szinten csúcsa lesz „A Sport éve” időszakának, a sok kisebb esemény mellett. – fogalmazott a rendezvény kapcsán Boda Péter, a Miskolci Egyetem Üzemeltetési, Sport- és Kollégiumi Igazgatóság vezetője.